#dansstorm

KLAPPING (This.is.not.football.)
zo 16:00

Allez, Dansez!
zo 16:00

The very look of it... That's where we'll go.
zo 14:00, 15:00

Ballet-initiatie
zo 14:00, 14:30, 15:00, 15:45, 16:15

Volks-, folk en werelddansplein
zo 12:30

Dansinitiatie Biodanza - Wij zijn beweging
zo 10:00, 14:00, 17:00

Dansinitiaties Zondag
zo 10:00, 11:15

Danzas wekt, wandelt en danst à la Pina Bausch de stad/het festival wakker op zondagochtend!
zo 08:30

Whatever shakes you happy.
zo 15:15

En Danseuse
zo 13:00

Yoga met aansluitende picknick op Sint Jan
zo 10:00

Hip Hop Centrum De Stroate
zo 12:00

Tetris
zo 13:00, 15:00, vr 17:00

Fonkelend van Woede
zo 14:00

Video installatie: D-EFFECT I just came to look at the garden
za 10:00, zo 10:00

Openlessen hiphop
zo 10:00, 11:00

Physical Podcast
za 09:00, zo 09:00

ADEMROOD EXP0 met dansvideo's
za 12:00, zo 14:00

Ritournelle
zo 14:30

So you think you can dance ... salsa/afrobeat/dabke
zo 11:00, 14:00, 16:30

TAKE YOUR DANCE STAGE
zo 10:30, 13:00

Lindy Hop social dance
zo 16:00, 18:00

Nowhere and Everywhere at the Same Time No. 3.
vr 10:00, za 10:00, zo 10:00

Workshop Danstheater volwassen (30+) – BodyBridging
zo 09:00

Danzas
zo 14:00, 15:30, 17:00

Ahilan Ratnamohan & Feras Shaheen (Kunstencentrum BUDA & Bolwerk)

Een nieuwe straat/urbandans met roots in het voetbal.

Zondag
16:00
DansinitiatiePerformanceWorkshop

Arvid Viaene

Een verhaal van tegenstelling en verandering.

Zondag
14:00, 15:00
Performance

(Balletschool Béatrice Sieuw )

Korte ballet-initiaties voor kinderen vanaf 4 jaar.

Zondag
14:00, 14:30, 15:00, 15:45, 16:15
Dansinitiatie

Choronde (Pieterjan Hantson)

Laat je gaan tijdens deze wervelende initiaties.

Zondag
12:30
DansinitiatiePerformance

(De Resonantie - Ann Vanhooreweder)

Ervaar de 7 krachten van Biodanza - Wij zijn beweging !

Zondag
10:00, 14:00, 17:00
Dansinitiatie

(Danspunt)

Schrijf je in voor één of meerdere van onze dansinitiaties!

Zondag
10:00, 11:15
Dansinitiatie

Eefje Verbeke (Danzas)

Samen danswandelen of wandeldansen we een stukje Kortrijk!

Zondag
08:30
DansinitiatiePerformanceWorkshop

Eefje Willems/ Bodyshake

Geniet van de performance van het Bodyshow team!

Zondag
15:15
Performance
kurt van der Elst

(CirQ & Danspunt )

Trek je dansschoenen aan en kruip op de fiets!

Zondag
13:00
Bal/feestWijkfeest

Helga Thys (LDC de VIlla i.s.m vtbKultuur en wijkteam Vtex)

Yoga op het kerkplein met aansluitende picknick.

Zondag
10:00
DansinitiatieWorkshop

(De Stroate vzw)

Kom proeven van het Kortrijkse Hip Hop Centrum!

Zondag
12:00
Bal/feestDansinitiatieExpoOpenlesdagPerformance

Keanu Sinnaeve (Dansgezelschap BASTA)

Het leven is een onoplosbare puzzel.

Zondag, Vrijdag
13:00, 15:00, 17:00
Performance

Lisa Piette

Een dansvideo over het mooie in het lelijke vinden.

Zondag
14:00
(Dans)film

(Polydans)

Maak kennis met de wereld van de beats en grooves!

Zondag
10:00, 11:00
Dansinitiatie

Judith Clijsters (Passerelle vzw)

Pimp je wandeling door Kortrijk!

Zaterdag, Zondag
09:00, 09:00
Wandeling

Pé Vermeersch en Radical HeArts performing ARt company (Radical HeArt vzw)

Ontdek deze installatie-expo met dansvideo’s

Zaterdag, Zondag
12:00, 14:00
ExpoPerformance

(Makasi)

Kroegentocht met dansante intermezzo's.

Zondag
14:30
DansinitiatiePerformance

Refu Interim vzw (Refu Interim vzw)

Vrijwilligers van Refu Interim leren eigen dansstijlen aan!

Zondag
11:00, 14:00, 16:30
DansinitiatieWorkshop

(Danspunt en Schouwburg Kortrijk)

Ben jij klaar om je dans op een podium los te laten?

Zondag
10:30, 13:00
Performance

The Cherry Dots

Kom swingdansen, Lindy Hoppen en Charlestonnen!

Zondag
16:00, 18:00
Bal/feest

William Forsythe (Paradise Kortrijk 2021)

Beweeg mee in een interactieve installatie!

Vrijdag, Zaterdag, Zondag
10:00, 10:00, 10:00
Expo

Lucas Devroe (Conservatorium Kortrijk)

Creëer tijdens de workshop je eigen unieke danstheaterfrase

Zondag
09:00
Workshop

Zakelijke en artistieke leiding: Marieke Debaere

Danzas danst een show. En of we daar blij mee zijn!

Zondag
14:00, 15:30, 17:00
Performance