#dansstorm

KLAPPING (This.is.not.football.)
zo 16:00

The very look of it... That's where we'll go.
zo 14:00, 15:00

Extricate
za 11:20, 13:00, 14:30, 16:00

Twee poëtische dansfilms
vr 20:30

Blokbusters
za 15:00

Tribute
za 11:00, 17:30

Double Bill - Blind Spot & Common Works
za 19:00

Double Bill - Omnetan & Contre-jour XS
za 21:00, 21:45

Whatever shakes you happy.
zo 15:15

Distort the body
za 14:00, 15:30, 17:00

Duo’s hedendaagse dans
za 11:40, 13:20, 14:50, 16:20

Manoeuvres
za 18:00

Tetris
zo 13:00, 15:00, vr 17:00

Fonkelend van Woede
zo 14:00

Video installatie: D-EFFECT I just came to look at the garden
za 10:00, zo 10:00

Tarantella
za 11:20, 13:00, 14:30, 16:00

ADEMROOD EXP0 met dansvideo's
za 12:00, zo 14:00

Kelly’s Eye
zo 15:00

Snatches/Omnetan
za 14:00, 14:30, 15:30

TAKE YOUR DANCE STAGE
zo 10:30, 13:00

Hold Me Tight
za 12:00, 13:20, 15:10, 16:40

Nowhere and Everywhere at the Same Time No. 3.
vr 10:00, za 10:00, zo 10:00

Danzas
zo 14:00, 15:30, 17:00

Ahilan Ratnamohan & Feras Shaheen (Kunstencentrum BUDA & Bolwerk)

Een nieuwe straat/urbandans met roots in het voetbal.

Zondag
16:00
DansinitiatiePerformanceWorkshop

Arvid Viaene

Een verhaal van tegenstelling en verandering.

Zondag
14:00, 15:00
Performance

Bert Berg & Tomas Vanderplaetse (Danspunt)

Bert Berg verlegt de grenzen van wat een handstand kan zijn

Zaterdag
11:20, 13:00, 14:30, 16:00
Performance
Benjamin Vandewalle - Walking the line © Dario Prinari

De opening zetten we feestelijk in met 2 dansfilms!

Vrijdag
20:30
(Dans)film

(Danspunt & CirQ)

Een onverwacht radio-circus vol verstrooiing en onnozeliteit

Zaterdag
15:00
Wijkfeest

De Genoten (Danspunt)

Een wervelende choreografie op muziek van overleden iconen.

Zaterdag
11:00, 17:30
Performance

Manon Avermaete & Timothy Nouzak (Passerelle vzw)

Kom genieten van de Double bill Blind Spot & Common Works!

Zaterdag
19:00
Performance

Sandra Delgadillo & Not standing/ Philomène Authelet

Kom genieten van de Double Bill Omnetan & Contre-jour XS

Zaterdag
21:00, 21:45
Performance

Eefje Willems/ Bodyshake

Geniet van de performance van het Bodyshow team!

Zondag
15:15
Performance

GEDACHTEGANG (Danspunt)

Wat als je gaat rommelen met gendernormen?

Zaterdag
14:00, 15:30, 17:00
Performance

Conservatorium Kortrijk (Danspunt)

Stuk voor stuk creaties van de leerlingen hedendaagse dans

Zaterdag
11:40, 13:20, 14:50, 16:20
Performance

Karim Kalonji (Danspunt)

Dansen met een skateboard

Zaterdag
18:00
Performance

Keanu Sinnaeve (Dansgezelschap BASTA)

Het leven is een onoplosbare puzzel.

Zondag, Vrijdag
13:00, 15:00, 17:00
Performance

Lisa Piette

Een dansvideo over het mooie in het lelijke vinden.

Zondag
14:00
(Dans)film

Marijn Celea (Danspunt)

Wanneer folklore en persoonlijke bewegingstaal samenkomen

Zaterdag
11:20, 13:00, 14:30, 16:00
Performance

Pé Vermeersch en Radical HeArts performing ARt company (Radical HeArt vzw)

Ontdek deze installatie-expo met dansvideo’s

Zaterdag, Zondag
12:00, 14:00
ExpoPerformance

Philine Janssens (i.s.m Dave Nauwelaerts) en de Stemmenrovers (Woonzorgcentrum Sint Vincentius & Philine Janssens)

Laat je verrassen door Kelly's Eye, dé ludieke dans-bingo.

Zondag
15:00
Performance

Sandra Delgadillo/ Movingforwarddanceco (Danspunt)

Kunnen onbekenden een band creëren door samen te bewegen?

Zaterdag
14:00, 14:30, 15:30
Performance

(Danspunt en Schouwburg Kortrijk)

Ben jij klaar om je dans op een podium los te laten?

Zondag
10:30, 13:00
Performance

The Backyard vzw (Danspunt)

2 dansers drijven elkaar tot het uiterste

Zaterdag
12:00, 13:20, 15:10, 16:40
Performance

William Forsythe (Paradise Kortrijk 2021)

Beweeg mee in een interactieve installatie!

Vrijdag, Zaterdag, Zondag
10:00, 10:00, 10:00
Expo

Zakelijke en artistieke leiding: Marieke Debaere

Danzas danst een show. En of we daar blij mee zijn!

Zondag
14:00, 15:30, 17:00
Performance