#dansstorm

Ballet aan de Leie
za 15:00

Extricate
za 11:20, 13:00, 14:30, 16:00

Dansinitiaties Zaterdag
za 12:00, 13:30

Blokbusters
za 15:00

Tribute
za 11:00, 17:30

Double Bill - Blind Spot & Common Works
za 19:00

Double Bill - Omnetan & Contre-jour XS
za 21:00, 21:45

Whatever shakes you happy.
za 14:45, 15:05, 15:25, 15:45

Distort the body
za 14:00, 15:30, 17:00

Duo’s hedendaagse dans
za 11:40, 13:20, 14:50, 16:20

Initiatie klassiek ballet voor kinderen
za 09:30, 10:30

One step to IKIGAI
za 12:20, 13:40, 15:30, 17:00

Duo’s klassieke dans
za 13:00, 14:00, 15:00

#letsdirtydanceagain
za 11:00

Video installatie: D-EFFECT I just came to look at the garden
za 10:00, zo 10:00

Tarantella
za 11:20, 13:00, 14:30, 16:00

Opendeurdag
za 09:00

Physical Podcast
za 09:00, zo 09:00

ADEMROOD EXP0 met dansvideo's
za 12:00, zo 14:00

Snatches/Omnetan
za 14:00, 14:30, 15:30

Spot the dancer - Dance the spot
za 11:00

Hold Me Tight
za 12:00, 13:20, 15:10, 16:40

Nzela Na Ngai
za 12:00, 13:40, 15:10, 16:40

Nowhere and Everywhere at the Same Time No. 3.
vr 10:00, za 10:00, zo 10:00

(Conservatorium Kortrijk)

Balletles in het midden van de stad!

Zaterdag
15:00
Dansinitiatie

Bert Berg & Tomas Vanderplaetse (Danspunt)

Bert Berg verlegt de grenzen van wat een handstand kan zijn

Zaterdag
11:20, 13:00, 14:30, 16:00
Performance

(Danspunt)

Schrijf je in voor één of meerdere van onze dansinitiaties!

Zaterdag
12:00, 13:30
Dansinitiatie

(Danspunt & CirQ)

Een onverwacht radio-circus vol verstrooiing en onnozeliteit

Zaterdag
15:00
Wijkfeest

De Genoten (Danspunt)

Een wervelende choreografie op muziek van overleden iconen.

Zaterdag
11:00, 17:30
Performance

Manon Avermaete & Timothy Nouzak (Passerelle vzw)

Kom genieten van de Double bill Blind Spot & Common Works!

Zaterdag
19:00
Performance

Sandra Delgadillo & Not standing/ Philomène Authelet

Kom genieten van de Double Bill Omnetan & Contre-jour XS

Zaterdag
21:00, 21:45
Performance

Eefje Willems/ Bodyshake (Eefje Willems)

Gegarandeerd enthousiasme en plezier!

Zaterdag
14:45, 15:05, 15:25, 15:45
Dansinitiatie

GEDACHTEGANG (Danspunt)

Wat als je gaat rommelen met gendernormen?

Zaterdag
14:00, 15:30, 17:00
Performance

Conservatorium Kortrijk (Danspunt)

Stuk voor stuk creaties van de leerlingen hedendaagse dans

Zaterdag
11:40, 13:20, 14:50, 16:20
Performance

(Conservatorium Kortrijk )

Laat je kind ontdekken wat klassieke dans is!

Zaterdag
09:30, 10:30
DansinitiatieWorkshop

Jennifer Regidor / Lune (Danspunt)

Een unieke inkijk in het maakproces van een voorstelling

Zaterdag
12:20, 13:40, 15:30, 17:00
Performance

Conservatorium Kortrijk (Danspunt)

Laat je meeslepen creaties van de leerlingen klassieke dans

Zaterdag
13:00, 14:00, 15:00
Performance

Laura Vanborm (Danspunt)

Hoe kan je toch dansen als je aan huis gekluisterd bent?

Zaterdag
11:00
Expo

Marijn Celea (Danspunt)

Wanneer folklore en persoonlijke bewegingstaal samenkomen

Zaterdag
11:20, 13:00, 14:30, 16:00
Performance

(Studio Steps)

Opendeur met open les momenten.

Zaterdag
09:00
Openlesdag

Judith Clijsters (Passerelle vzw)

Pimp je wandeling door Kortrijk!

Zaterdag, Zondag
09:00, 09:00
Wandeling

Pé Vermeersch en Radical HeArts performing ARt company (Radical HeArt vzw)

Ontdek deze installatie-expo met dansvideo’s

Zaterdag, Zondag
12:00, 14:00
ExpoPerformance

Sandra Delgadillo/ Movingforwarddanceco (Danspunt)

Kunnen onbekenden een band creëren door samen te bewegen?

Zaterdag
14:00, 14:30, 15:30
Performance

Silke Gerinckx (Danspunt)

Dansers verschijnen en verdwijnen in stad, kan jij hen zien?

Zaterdag
11:00
PerformanceWandeling

The Backyard vzw (Danspunt)

2 dansers drijven elkaar tot het uiterste

Zaterdag
12:00, 13:20, 15:10, 16:40
Performance

Tister Ikomo (Danspunt)

Van Kinshasa naar Gent naar de dansvloer.

Zaterdag
12:00, 13:40, 15:10, 16:40
Performance

William Forsythe (Paradise Kortrijk 2021)

Beweeg mee in een interactieve installatie!

Vrijdag, Zaterdag, Zondag
10:00, 10:00, 10:00
Expo